تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin
حوزه : اسلایدر, دسته‌بندی نشده, سلامت و بهداشت
شماره : 16996
تاریخ : ۱۰ شهریور, ۱۳۹۹ :: ۸:۲۴
نذر خون اهالی رسانه خراسان رضوی در روز عاشورا

به گزارش  مشهد امروز به نقل از خبرگزاری  باشگاه خبرنگاران جوان ، مجتبی محمودی مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان رضوی گفت: در دهه اول محرم که با عنوان احیای امربه معروف و نهی از منکر نامگذاری شده است، گروه «خبرنگاران خیر» خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان رضوی با هدف اطلاع رسانی امور خیر و فعالیت‌های عام المنفعه، به همت خبرنگاران و اصحاب رسانه استان  خراسان رضوی ایجاد شد.

او افزود: با توجه به ارتباط گسترده اصحاب رسانه و قلم می‌توان قدم در راه خیر گذاشت و با اطلاع رسانی به موقع، نوری در تاریکی بخش‌های مختلف و مورد نیاز جامعه تاباند و چراغی روشن کرد.
مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان رضوی با بیان این که هیچ محدودیتی برای عضویت خبرنگاران و اصحاب رسانه استان در این گروه وجود ندارد، ادامه داد: این گروه به صورت خودجوش و با نیت نیک تعدادی از اعضا راه اندازی شد و اطلاع رسانی امور خیریه در شرایطی که خیرین بسیاری وجود دارند که نمی‌دانند چگونه و در چه راهی فعالیت‌ها و کمک‌های خودشان را انجام دهند، گام بزرگی برای افزایش مشارکت خیرین و نیز مسئولان و بسط روحیه ایثار و احسان است.
محمودی با اشاره به این که روش گروه خبرنگاران خیر، فرایند محور است نه فردی و موردی بیان کرد: در  سال‌های گذشته برخی از خیرین و حتی واقفان با نیت‌های پاک و خالصانه کار‌هایی انجام دادند که اگر نیاز سنجی و اطلاع رسانی درستی از شرایط جامعه وجود داشت، بهره برداری بیشتری از این فعالیت‌ها انجام می‌گرفت.
او تصریح کرد: در ماه‌های اخیر در مشهد با حضور تعدادی از دغدغه‌مندان رسانه‌ای مسائلی مانند کودکان خیابانی و کارتن خواب‌ها مورد رصد و انعکاس قرار گرفت که با همراهی برخی مسئولان تا حدی چاره جویی و مددرسانی به آسیب دیدگان انجام شد.
مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان رضوی تاکید کرد: موضوع مواسات و کمک مومنانه که توسط رهبر معظم انقلاب مطرح شد به عنوان یک راهبرد جدی مدنظر است و رسالت رسانه‌ها نیز انعکاس شایسته اهتمام کار‌های جهادی در این راستا برای انسجام و هم افزایی بیشتر است.

© 2021 تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری مشهد امروز محفوظ می باشد.